Akademia Komunikacji

Przepustka do sukcesu w przestrzeni publicznej

Akademia Komunikacji, Przemysław OrcholskiWystąpienia publiczne, obycie z kamerą i mikrofonem, umiejętność odpowiadania trudne pytania, to znacząca część pracy polityków, biznesmenów, naukowców, czy dziennikarzy. Właśnie dla nich powstała Akademia Komunikacji. Złożony ze specjalistów z doświadczeniem w polskich i zagranicznych mediach zespół, szkoli według precyzyjnie przygotowanego programu. Zajęcia są dostosowane do potrzeb i umiejętności Klienta.

Akademię Komunikacji wyróżnia bardzo indywidualne podejście do ludzi. Każdy członek Akademii wie, że podstawą pracy z klientem jest zaufanie oraz poznanie jego mocnych i słabych stron. Chodzi przecież o to, żeby wyeliminować problemy pojawiające się podczas wystąpień publicznych i umocnić te cechy, które służą przemyślanemu zarządzaniu informacją. Ludzie Akademii Komunikacji, działając od 2000 roku, dowiedli na wielu polach, że na swojej pracy znają się bardzo dobrze, są elastyczni i skuteczni. Jednocześnie są gwarantem dyskrecji i poufności, dlatego nie zdradzają komu i kiedy udzielali cennych wskazówek.

Przemysław Orcholski

Ludzie Akademii Komunikacji to osoby doświadczone w pracy w mediach elektronicznych, między innymi w TVP, TVN czy RMF FM, w prasie, ale także psychologowie, socjologowie, styliści, fachowcy z zakresu interpretacji oraz ekspresji żywej mowy. Czołową postacią jest Przemysław Orcholski, obecnie producent telewizyjny i PR-owiec, wcześniej dziennikarz. Akademia Komunikacji przygotowywuje kampanie promocyjne oraz reklamowe, doradza w public relations i public affairs, kreuje wizerunek firm i ludzi, wspomaga działania w zakresie zarządzania kryzysowego i media relations oraz realizuje filmy reklamowe i organizuje eventy.